0212 596 53 53

info@domains/adanzye.com.com

Esenyurt - İstanbul

Fatih Mah. Bahçeyolu Cad. 939 Sok. 2.Etap No:37 EE

Hakkımızda

Beril Turizm olarak kurulduğumuz günden beri, müşterilerimizin arzu ve isteklerini eksiksiz bir şekilde karşılamak için çalışıyoruz. Günümüz standartlarına ve imkanlarına uygun olarak; firma personellerine ve değerli öğrencilerimize son derece güvenli ve konforlu bir taşıma hizmeti sunuyoruz.

Her geçen gün bir adım daha ileri gidiyor ve tecrübelerimizi büyütmeye devam ediyoruz. Alanında uzman çalışanlarımız ve filomuzla görevimiz olan taşımacılığı en üst seviyeye ulaştırmak adına hiçbir fedakârlıktan kaçınmıyoruz. Bizim işimiz, bizleri seçerek bize güvenen müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak ve onlara hak ettiği kaliteli hizmeti vermektir. Bizler de bu işi hakkını vererek yapıyor ve siz değerli müşterilerimizi memnun edeceğimizin garantisini veriyoruz.

2019 yılında faaliyete geçen firmamız henüz yeni olmasına rağmen dürüst ve özverili çalışmaları ile adından söz ettirmeyi, birçok büyük şirketin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Bizi tercih ederek bu gururu bizlere yaşatan müşterilerimize her zaman sektörün en kaliteli ve en güvenilir taşımacılık hizmetini vermeye devam edeceğiz.

Kurulduğumuz günden bugüne kadar güven, konfor ve kaliteyi bir arada tutarak öğrenci ve personel taşımacılığı sektöründe hizmet portföyümüzü genişletmeye devam ediyoruz. Gerek şehir içi gerekse şehirlerarası taşımacılıkta lider bir marka olma yolunda hızlı ve güvenli adımlarla ilerlemekteyiz. Sektörümüzdeki beklentileri, üstün kalite standartlarımız ve tecrübeli kadromuz sayesinde en iyi şekilde karşılamayı hedefliyoruz.

Beril Turizm olarak siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve daha iyi hizmetler sunmak amacı ile gelişen teknolojiyi yakından takip edip her geçen gün filomuzu ve personellerimizi geliştirmekteyiz. Ayrıca günümüzün dünya sorunu olan Covid-19 virüsü ile mücadele kapsamında filomuzdaki tüm araçlarımız, temizlik ve hijyen kurallarından ödün vermeden titizlikle temizlenmekte ve ayrı ayrı dezenfekte edilmektedir. Yolcularımızın sağlığı ve memnuniyeti bizim için her şeyden daha önemlidir. Verdiğimiz hizmetin kalitesini hep en üst düzeyde tutmak ve sizlerin en güvendiği taşımacılık firması olmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Beril Turizm

VİZYONUMUZ

Firmamızın vizyonu, servis taşımacılığı alanında gelişen teknoloji ve çağdaş yeniliklere ayak uydurarak müşterilerimizin istek ve arzularını önemseyip sektörün en tepesine oturmaktır. Bu liderliği uzun süre devam ettirerek; kaliteli, konforlu, güvenli ve yenilikçi taşımacılık hizmetimizi, siz değerli müşterilerimizi uzun yıllar memnun etmeye devam etmek de en büyük hedeflerimiz arasındadır.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz, Beril Turizm olarak tüm çalışanlarımızın yardımıyla siz değerli müşterilerimize piyasadaki en kaliteli ve konforlu taşımacılık hizmetini sağlamaktır. Sektörümüze, müşteri memnuniyeti adına yenilikçi yaklaşımlar getirerek bu alanda öncü olmaya ve işimizi en iyi şekilde yapmaya devam ediyoruz. Bunun için tüm gayret ve çabalarımızla çalışıyor, tüm imkânlarımızı kullanarak hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz.