0212 596 53 53

info@domains/adanzye.com.com

Esenyurt - İstanbul

Fatih Mah. Bahçeyolu Cad. 939 Sok. 2.Etap No:37 EE

Öğrenci Servis Taşımacılığı

Okul öncesi eğitim, anaokulu, ilköğretim, dershane, yüksek öğrenim gibi bütün yaş ve eğitim gruplarının emniyetli ve konforlu yolculuğunu esas alarak en iyi şekilde Öğrenci Servis Taşımacılığı hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Rehber personellerimiz aracılığı ile velilerimizin gözünün arkada kalmamasını sağlıyor ve çocuklarımıza her şeyden daha çok değer veriyoruz. Onların ulaşımını sağlarken güvenliği birinci plana koyuyor, onları olabilecek en uygun şartlar altında eğitimlerine ulaştırıyoruz. Bu sektörde kullandığımız servis araçlarımız, öğrencilerimizin konforlu bir seyahat geçirmeleri amacıyla tasarlanmış olup modern çizgimizi yansıtacak seviyede ekipmanlarla donatılmıştır.

Tümü yeni model, her türlü bakımı tamamlanmış olan araçlarımızla, çocuklarımızı zamanında evlerinden okullarına, okullarından evlerine güvenli bir şekilde taşıyoruz. Servis şoförlerimiz, uzun yıllar bu sektörün içerisinde yer almış deneyimli ve uzman sürücülerden oluşuyor. Şoförlerimizde aradığımız sürüş kabiliyetinin dışında, davranış eğitimi ve pedagojik eğitimden geçmiş profesyonel özelliklere de dikkat ediyoruz.

Servis araçlarımızın hepsinde bulunan GPS ( Araç Takip Sistemi) sayesinde 7/24 kontrol edilebilen bir hizmet sunuyoruz. Bu sistem sayesinde servisini yaptığımız öğrencilerin velileri çocuklarının araca bindiklerini ve servis aracının okula hangi saatte giriş çıkış yaptığını rahatlıkla takip edebilirler. Eğer sizler de çocuğunuzun en güvenli ve en konforlu şartlar altında eğitimine ulaşmasını istiyorsanız, profesyonel ekibimize ve Beril Turizm’e kesinlikle güvenebilirsiniz.

Öğrenci Servis Taşımacılığı